Kontaktid

Valikud rakenduvad automaatselt

Kontakti foto
Grete Sirge

HEVKO

Inimeseõpetus 5.-6. kl.

Loovtöö alused

Õpioskused

Ühiskonnaõpetus 9. kl

E-posti aadress grete.sirge@kalmetukool.ee
Kontakti foto
Viigi Tiits

Bioloogia

Inimeseõpetus 7.-8. kl.

Keemia

Loodusõpetus

E-posti aadress viigi.tiits@kalmetukool.ee
Kontakti foto
Heljo Saar

Ettevõtlus ja Karjääriõpetus 8. kl.

Inglise keel 4.-9. kl.

Karjäärikoordinaator

LÕK Inglise keel 9. kl.

LÕK Matemaatika 9. kl.

E-posti aadress heljo.saar@kalmetukool.ee
Kontakti foto
Eda Kivisild

IX kl. juhataja

Kodulugu 2. kl.

Muusikaõpetus

Saksa keel

E-posti aadress eda.kivisild@kalmetukool.ee
Kontakti foto
Ene Toomsalu

Draamaõpetus

Eesti keel

Kirjandus

Meedia

VIII kl. juhataja

E-posti aadress ene.toomsalu@kalmetukool.ee
Kontakti foto
Kaisa Kiilaspä

HEVKO

Sotsiaalpedagoog

Sotsiaalsed oskused 1. kl.

VI kl. juhataja

E-posti aadress kaisa.kiilaspa@kalmetukool.ee
Kontakti foto
Sirje Põder

Ettevõtlus ja Karjääriõpetus 8. kl.

Ettevõtlusõpe 6. kl.

Füüsika

Loodusõpetus 7. kl.

Matemaatika

V kl. juhataja

E-posti aadress sirje.poder@kalmetukool.ee
Kontakti foto
Mari Kaldmäe

Algõpetus

Inglise keel 3. kl.

IV kl. juhataja

LÕK Inglise keel 7. kl.

Matemaatika 6. kl.

E-posti aadress mari.kaldmae@kalmetukool.ee
Kontakti foto
Anneli Valgre

Algõpetus

III kl. juhataja

Kunstiõpetus

LÕK Matemaatika 7. kl.

Kontakti foto
Anne Voltšek

Algõpetus

II kl. juhataja

LÕK inimeseõpetus 4. kl.

LÕK loodusõpetus 7. kl.

Matemaatika õpiabi 2.-4. kl

E-posti aadress anne.voltsek@kalmetukool.ee
Kontakti foto
Helju Kurg

Algõpetus

Eesti keel 5. kl

I kl. juhataja

E-posti aadress helju.kurg@kalmetukool.ee
Kontakti foto
Hestia Mirka

Algklassiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)

E-posti aadress hestia.mirka@kalmetukool.ee
Avaldatud 26.09.2023 Viimati muudetud 05.06.2024